PICKUP/ IN STORE SHOPPING AVAILABLE

Collection: Everything ✨

36 products
  • Holiday collection tweezers: Duo tweezers ONLY
    Regular price
    from $34.99
    Sale price
    from $34.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 30-Hour Comprehensive Lash Training (full price)
    Regular price
    $2,000.00
    Sale price
    $2,000.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Entire Cashmere Collection (1 curl : 30 Lash Trays)
    Regular price
    $299.99
    Sale price
    $299.99
    Regular price
    $599.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Entire Cashmere Collection (2 curl : 60 Lash Trays)
    Regular price
    $479.99
    Sale price
    $479.99
    Regular price
    $1,020.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Classic + Volume Training (DEPOSIT ONLY)
    Regular price
    $100.00
    Sale price
    $100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lint free wipes
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beginner Classic Lash Training (DEPOSIT ONLY)
    Regular price
    $100.00
    Sale price
    $100.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lash shampoo & Fan
    Regular price
    $24.99
    Sale price
    $24.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • curso de volumen & retención maestra
    Regular price
    from $149.99
    Sale price
    from $149.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • How to create your own product line
    Regular price
    $39.99
    Sale price
    $39.99
    Regular price
    $39.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mastering Retention Guide
    Regular price
    $29.99
    Sale price
    $29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Glue rings
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out